Liivaprits | Liivapritsitööd | Värvimine | Värvimistööd | Vedelvärvimine | Priaal
   
 

Firma alustas tegevust 1999. aastal kahe inimese eestvõttel. Firma loomise ajendiks oli Lõuna-Eestis valitsev olukord, kus korralike ja kalleid veokeid ning busse oli juba palju, kuid arvestatavat keretöökoda nende jaoks polnud. See tekitas probleeme ka kindlustusfirmadele, kuna avariijärgseid kahjustusi suutsid töökojad ja esindused küll likvideerida, kuid kohta korralikeks värvimistöödeks polnud. Seega oli olemas otsene nõudlus ajakohase värvimistöökoja jaoks, mis suudaks pakkuda olulist kvalitatiivset erinevust seni nö. nurga taga värvitud sõidukitest.

   
 
   
 

Väga palju värvimistöid oleme teostanud täiesti uutele veokitele, kas siis firmavärvidesse või lihtsalt paigaldatavale pealisehitisele ja /või lisaseadmetele.

 Hoolimata kaasaegsetest tehnoloogiatest ei usu paljud siiani, et alumiiniumit ja teisi värvilisi metalle on võimalik vägagi korralikult värvida – selliseid arvamusi üritame me pidevalt kummutada. Oleme osaliselt tuntuks saanud just eriprojektide teostamisel, olgu selleks siis alumiiniumist tsisternide värvimine seestpoolt või mõne tuhande poldi kuldseks värvimine.

   
 

Teeme koostööd mitmete firmadega, kes kasutavad meie teenuseid pidevalt oma toodangu valmistamisprotsessis. Võtame töötlusse nii üksikuid väikedetaile kui ka suuri konstruktsioone ja detailide partiisid.

Pakume töötlust vastavalt ettenähtud tehnoloogiale alustades pesust ja puhastusest kuni lakkimise ja pakkimiseni välja.

 
   
 
   
 

Meie meeskond koosneb eranditult oma ala tundvatest inimestest, kes omavad piisavalt kogemusi ja oskusteavet leidmaks kõige optimaalsema lahenduse igaks tööks.

Enamus meie töötajaid saavad koolitust umbes 5 päeva igal aastal, mis on optimaalne, et püsida kursis tehnoloogiliste uuendustega ja korrata töövõtteid mida harvem vajatakse.

Koolituspäevad toimuvad nii kohapeal kui ka värvitarnija poolt organiseeritult väljaspool vabariiki. Tehes koostööd meiega võite olla kindlad, et teie probleemid saavad kiire ja asjatundliku lahenduse

 Tamme 33, Tõrvandi, Ülenurme vald 61701, TARTUMAA \ Tel: +372 7 415 443 \ Mob +372 56 454 911 \ Fax: +372 7 415 443\ e-mail: priaal@priaal.ee

Discount NFL Football Jerseys Paypal Discount Wholesale Jerseys Authentic Football Jerseys China Wholesale NFL Football Jerseys Online Discount Jerseys Wholesale Replica Jerseys Free Shipping