AVALEHT | Priaal

Oleme spetsialiseerunud: puhastus ja värvimistöödele. Meie seadmete valikus on liivaprits, klaasiprits, soodaprits ja vedelvärvimiseks kõrgsurve seadmed ning HVLP püstolid ja seadmed.

Valdavalt kuuluvad meie tegevusalasse: *Raskeveokid, bussid, metsatöömasinad, paadid, ralli/ projekti autod ja teised suured või spetsiifilised sõidukid. Saame hakkama nii liimimis kui ka väiksemate pleki ja keretöödega. *Metallkonstruktsioonid, erinevate tootjate (treitud, painutatud, keevitatud) detailid, suuremahulisd partiid, Zn, alumiiniumprofiilid jne.

Kui tellija teab mis lõptulemust vajab, leiame lahenduse kuidas see saavutada. See tähendab, et üritame saada võimalikult täpse pildi kliendi soovidest ja valida koostöös sobivaima tehnoloogia tellimuse täitmiseks. 

 Tamme 33, Tõrvandi, Ülenurme vald 61701, TARTUMAA \ Tel: +372 7 415 443 \ Mob +372 56 454 911 \ Fax: +372 7 415 443\ e-mail: priaal@priaal.ee

Discount NFL Football Jerseys Paypal Discount Wholesale Jerseys Authentic Football Jerseys China Wholesale NFL Football Jerseys Online Discount Jerseys Wholesale Replica Jerseys Free Shipping